Monday Speedlinking – chcecie?

Na swoim trenerskim blogu siadlak.com rzuciłem pomysł dotyczący krótkiej, bardzo zwięzłej idei Monday Speedlinking, którą zapożyczyłem ze swojej działalności w społecznościach wolnego oprogramowania przed wielu laty.

Pomysł jest uproszczony do niezbędnego minimum. Czas jest jedyną rzeczą w życiu, której nie możemy dostać w życiu na kredyt. Czytam bardzo dużo, ale oprócz książek, sporą częścią mojej codziennej lektury są wyselekcjonowane i przesiewane przeze mnie blogi i serwisy traktujące m.in. o rozwoju osobistym, który jest meritum tego blogu.

Umieściłem w tym wpisie również ankietę tak/nie, w której możecie wypowiedzieć się czy taka koncepcja 5 najlepszych, w mojej opinii, artykułów z minionego tygodnia jest dla Was atrakcyjna i chcielibyście dostawać krótkiego, zwięzłego maila z tym co warto przeczytać i czym się zainspirować w kolejnym tygodniu.

Jeśli chcecie się od razu zapisać – formularz jest już gotowy:

[revue_subscribe]

P.S.

Strona siadlak.com jest cały czas w fazie przebudowy, stąd ogromny napis “Under Construction” u góry strony. Ale nie ma się czego bać – mimo robót na wysokościach nic Wam na głowy nie spadnie – obiecuję 🙂

Leave a Reply