Dreamhost – 200 GB powierzchni i 2 TB transferu miesięcznie.

Voucher promocyjny : AHSPL79

Z voucherem promocyjnym dreamhost udziela 79-dolarowej zniżki na hosting! Nie zależnie od wybranego planu i sposobu rozliczania się.

Voucher: AHSPL79

Użycie tego vouchera gwarantuje największą zniżkę na hosting.Dreamhost jest jedną z największych, a z pewnościa najlepszych firm hostingowych na świecie. Obecnie posiadają kilkadziesiąt serwerów zlokalizowanych w USA. Firma jest potentatem wynku hostingowego nie tylko z racji poziomu świadczonych usług hostingowych, ale dostosowywania się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Rozbudowana pomoc techniczna (świadczona przy każdym planie hostingowym) pozwala na rozwiązanie problemu nawet w 1,5 minuty (!).

Plan “Crazy Domain Insane”

We wrześniu tego roku firma obchodziła 9 urodziny. Z tej okazji zwiększone zostały parametry kont, nawet dziesięciokrotnie.

 • Powierzchnia: 20GB 200 GB
 • Transfer: 1TB 2 TB
 • Domeny: nielimitowane
 • Subdomeny: nielimitowane
 • Bazy danych MySQL: nielimitowane
 • Obsługa języków: PHP5, PERL, Ruby
 • Konta e-mail: 600 3.000
 • Dostęp do IMAP
 • Pełny dostęp do Shella
 • Użytkownicy Shell/FTP: 75
 • Własny serwer sieci Jabber
 • Darmowa domena com/net/org!
 • Dostęp do anonimowego serwera FTP
 • Listy dyskusyjne
 • Komplet preinstalowanych aplikacji:

Tak, konto posiada 200 GB przestrzeni dyskowej. I również nie jest pomyłką informacja o 2 TB miesięcznego transferu. To jednak nie wszystko. Przestrzeń i transfer nie są stałe. One… rosną! Co tydzień, już po 7 dniach od zakupienia hostingu powierzchnia rośnie o 160MB 1 GB! Transfer rośnie o 1 GB 16 GB! Co tydzień!

Uwaga: W tej chwili trwają beta testy nowej usługi dreamhost: File Forever. Do czasu ukończenia testów, każdy użytkownik (również nowozarejestrowany) ma możliwość umieszczenia swoich plików na serwerze, a dreamhost zobowiązuje się przetrzymywać je tam na zawsze!

Ile to kosztuje?

Wg informacji na stronach dreamhost.com serwer w wersji podstawowej (czyli tej, wymienionej powyżej: 200GB powierzchni + 2 TB transferu: “Crazy Domain Insane“) kosztuje 119.40 USD. Dużo? Nie. Ale za dużo – tak. 🙂

Dlatego udostępniliśmy vouchery promocyjne. Korzystając z kodu promocyjnego oferowanego przez Advanced Hosting Solutions Polska dreamhost obniża cenę dowolnego plau hostingowego o 230 zł! Jest to maksymalna zniżka jaką mogą otrzymać partnerzy dreamhost. Firma mieści się w USA, więc zniżka jest przyznawana wg. aktualnej ceny dolara amerykańskiego. Podsumowując:

$119.40 – $79 = $44.40 (rocznie!)

Jak to działa?

Uzyskanie zniżki sprowadza się do przejścia na stronę dreamhost.com, wybrania planu hostingowego, oraz (co najważniejsze) podaniu kodu promocyjnego AHSPL79.

AHSPL79

Skopiuj i wklej:

Płatności dokonuje się przelewem, lub kartą kredytową (np. AlleKartą lub dowolną inną). Wybranie tego sposobu płatności spowoduje aktywację hostingu natychmiast po zakończeniu transakcji.
Uwaga: Transakcje kartą kredytową są księgowane jako transakcje bezgotówkowe, a co za tym idzie, niemal wszystkie banki nie pobierają prowizji za taki przelew.

Co dalej?

Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się prawdopodobnie najlepszym hostingiem na świecie.

Informacja :

Advanced Hosting Solutions nie jest prawnie związane z firmą dreamhost. Jesteśmy partnerem sieci, na ogólnodostępnych warunkach. Naszą misją jest umożliwienie rozwoju w dziedzinie technologii internernetowej młodym ludziom z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Strona ta ma na celu jedynie promocję, a nie zarobek.

Z poważaniem,
Grupa AHS.pl


[tags]hosting, dreamhost, promo[/tags]

3 Comments

Mateusz June 6, 2007 Reply

W dreamhoście zmieniła się nieco kwestia płatności – w tej chwili działa platnośc przez Google checkout płatność przelewem oraz czekiem, ale kto w Polsce używa czeków 😉

[usunieta reklama]
Polscy hosterzy będą się musieli zdrowo napiąć…

Leave a Reply