Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Business Coaching

Statek jest tylko (lub aż) tak dobry, jak jego kapitan. A Ty jesteś kapitanem, prawda? Twoją łodzią jest firma, zespół, departament. Prowadzisz tę łódź, zarządzasz zespołem, jesteś za tych ludzi odpowiedzialny. I jesteś odpowiedzialny za wyniki, za efekty wspólnej pracy. Ty wytyczasz kurs, obserwujesz skąd mogą nadchodzić nieprzychylne wiatry i niebezpieczne fale. I będziesz tym lepszym kapitanem, im lepiej będziesz zarządzał i im mocniej pociągniesz ludzi za sobą – za ideą, marzeniem.  

Rynek jest zmienny – każdy to wie. Po czasach tłustych nadchodzą chude. A po chudych – jeśli się je przetrwa bez poważnych strat – znów przychodzi okres prosperity. I nie ma sensu się straszyć. Kryzysy są nieodłączną częścią procesu zmian. Możemy wychodzić z nich silniejsi i sprawniejsi. Dla Twojej firmy, kryzys wcale jednak nie musi oznaczać zwalniania pracowników, panicznego poszukiwania oszczędności, zamykania linii produkcyjnych, dylematów natury etycznej, niezadowolenia podległych pracowników, którzy konkurują ze sobą w obawie przed utratą pracy. Business Coaching przychodzi z ratunkiem szczególnie  wobec konieczności rozwiązywania złożonych problemów, w trudnych momentach, w skomplikowanych sytuacjach.

Advanced Training Solutions - Ludwik C. Siadlak Cartoon Nasze kursy są zaprojektowane tak, żeby przez recesję Twoja firma przeszła w jednym kawałku. Więcej nawet – żeby przeszła przez ten trudny czas w dobrym stanie i gotowością odnoszenia kolejnych sukcesów. Business Coaching  opiera się na pracy nad konkretnymi problemami związanymi z wydajnością / efektywnością pracy zespołów. To często wymaga podjęcia szeregu strategicznych działań w strukturach firmy, dotyczących procesów biznesowych, operacyjnych – na różnych poziomach.  Jest to więc bardzo intensywny proces, w którym oferujemy konkretne porady i wskazówki, dajemy skuteczne narzędzia, umożliwiając osiąganie uzgodnionych i zamierzonych celów biznesowych.

Business Coaching jest drogą, na końcu której czeka nagroda – nagroda dla tych, którzy nie boją się wspinać na szczyt po to, by być gotowym na skorzystanie z nowych możliwości. Advanced Training Solutions będzie nie tylko kontrolował, czy nie zbaczasz z kursu, ale też wesprze Cię i pomoże w najtrudniejszych chwilach.

[custom_button text=”Znajdź właściwy kierunek »” title=”Zapraszamy” url=”http://personaldevelopment.pl/kontakt/” size=”x-large” bg_color=”#00ADEE” text_color=”#FFFFFF” align=”left” target=”_self”]
>