January 1

Życzenia noworoczne (i kilka spraw organizacyjnych)

2  comments

Witajcie w Nowym Roku 🙂

Zacznijmy od spraw organizacyjnych.

 1. Maciek, w swoim komentarzu do postu o Personal Development Quotes zaproponował, by zorganizować to tak, by każdy cytat przychodził do Czytelnika o określonej porze (np. 6 czy 7 rano) SMS-em. Pomysł jest całkiem ciekawy, ale zanim zajmiemy się jego realizacją, warto wiedzieć jak Wam podoba się taka idea. Tutaj jest szybka ankieta na ten temat (nie wymaga rejestracji, wystarczy kliknąć).

  Całość udostępniana byłaby Czytelnikom Personal Development oczywiście za darmo.

 2. Personal Development Quotes przeszły pewien rodzaj reinkarnacji. Techniczne rozwiązanie (tumblr) okazało się niewystarczające dla naszych potrzeb, więc całość została przeniesiona na optymalny WordPress. Dla zachowania KISS, stare cytaty nie zostały skopiowane – dzięki temu “rozpoczynamy” projekt 01.01.2010
 3. Nie musicie zmieniać adresu feedu RSS dla PDQ – http://feeds.feedburner.com/PersonalDevelopmentQuotes jest OK.
 4. Część z Was już zauważyła, że na dole tej strony pojawił się nowy pasek. Na razie testujemy to rozwiązanie, ale dzięki niemu będzie można w łatwy sposób zorganizować spotkania Czytelników tego blogu – nie tylko w wersji live, ale również online!
  Aby korzystać z pełni możliwości jakie oferuje ten pasek możecie już teraz zarejestrować się w usłudze Meebo – więcej szczegółów wkrótce.
 5. Na dolnym pasku pojawiła się również opcja “Zaproponuj temat” – teraz na naszym forum dyskusyjnym możecie dzielić się swoimi lifehackami i poruszać tematy o których chcielibyście przeczytać na łamach tego blogu.

  Najlepsze kąski mamy oczywiście na końcu:

 6. Noworoczny konkrurs! – Jego szczegóły zostaną opublikowane w najbliższym tygodniu, do wygrania nagrody od Briana Tracy’ego i koszulki z logo Personal Development, a żeby było jeszcze bardziej interesująco to Wy ustalacie zasady konkursu! Szczegóły wkrótce (hint: potrzebne Wam będzie konto na flaker.pl)

Te tematy będą się jeszcze przewijać na tym blogu, ale na koniec tego wpisu chcę życzyć Wam wspaniałego roku, kiedy pokonacie swoje limiting-beliefs, zaczniecie oddychać pełną piersią i realizować swoje marzenia ciesząc się każdą przemijającą chwilą.

Pozdrawiam serdecznie
Ludwik

Your success and happiness lies in you.
—Helen Keller

Technorati Token: YWFAY8RXTEVJ


Tags

czas, jakość życia, koncepcje, rozwój


You may also like

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Zapiski Rodzicielskie

Zapiski Rodzicielskie
 • Cześć,

  Widzisz, próbuję oddychać pełną piersią od początku roku, a mimo to nadal mam lekkie uczucie “podduszania się/siebie” (choć jest co raz lepiej). Mam problem ze znalezieniem konkretnego źródła. Nie powinno takowego być. Jak dotrzeć, wejrzeć w siebie? Zrozumieć siebie?

  Pozdrawiam ciepło

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Use this Bottom Section to Promote Your Offer

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim 

  >