Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Lifehacking

Wiele jest definicji coachingu lifehackingu, jednak ważniejsze od samej definicji jest to, co z tej definicji wynika

A zatem przede wszystkim doświadczenie i praktyka, a nie sama teoria. Trener życia? Zdecydowanie nie, bo nie jestem po to, żeby mówić, jak masz żyć, czy żeby dawać jakąkolwiek „instrukcję obsługi”.

Rolą lifehackera jest budzenie potencjału, inspirowanie do życia zgodnego z własnymi wartościami i przybliżającego do wyznaczanych sobie celów.  Nie powiem Ci jak masz ten potencjał wykorzystać, ale wytworzę nową przestrzeń do tego, byś sam odnalazł lub odnalazła drogę, cel i sposób jego wykorzystania.


Advanced Training Solutions - Ludwik C. Siadlak Cartoon

Lifehacking to partnerska relacja, w której staję się Twoim osobistym trenerem. Wspieram Cię w realizacji Twoich własnych, osobistych i czasem intymnych celów  – niezależnie, czy dotyczą życia osobistego, zdrowia, związku, kariery, czy nawet marzeń.

Nie zawsze będzie to łatwa droga, nie zawsze nawet przyjemna – wszystko zależy od Ciebie, od Twojej determinacji, zasobów, gotowości do zmiany. Najważniejsze, że nie zostaniesz z tym wszystkim sam, bo masz mnie – w roli realnego wsparcia w odnajdywaniu motywacji, siły, celu, w procesie zmian i w radościach odnoszonych sukcesów.

Zaczynamy!

>