July 6

9 comments

Bezpłatna subskrypcja na całe życie: Aware

Całkiem niedawno nagrywałem z Mirkiem Burnejko naszą wspólną niecyklinczną audycję #WłaśnieTak. Jednym z tematów, które tam poruszaliśmy była medytacja. Ja sam o niej mówiłem wielokrotnie na vlogu.

Headspace

Testowałem kilka aplikacji do medytowania. Wiele z nich jest bardzo dobrych, mój wybór padł na Headspace. Pod jednym z odcinków vloga rozdawałem również bezpłatny kod na 30 dni subskrypcji premium.

Po pewnym czasie przerwałem używanie tej konkretnej aplikacji z jednego względu – zacząłem bardziej dbać o medytacyjny strike*, niż czerpać przyjemność z medytacji samej w sobie.

* – wiele z tych aplikacji korzysta z zasad grywalizacji, motywując tym samym swoich użytkowników do budowania nawyku medytowania. No bo przecież “ech, dzisiaj mi się już nie chce, ale w sumie… medytuję od 18 dni codziennie… szkoda przerwać…. no dobra, znajdę tę dodatkową chwilę…”.

Teraz wróciłem do Headspace, ale korzystam nie tylko z niego. Bardzo fajnie sprawdza mi się również Insight Timer, która jest bezpłatna i tworzona przez społeczność. To z kolei sprawia, że medytacje są różnej jakości i trzeba się z tym liczyć. Ale tak to już bywa z aplikacjami bezpłatnymi.

Headspace, Calm czy 10% Happier to aplikacje lepiej przygotowane, bo płatne. I to dla niektórych nie mało, bo subskrypcje kosztują $12.99 – $14.99 miesięcznie, a subskrypcja na całe życie (nie dajmy się zwariować – chodzi tu oczywiście o życie aplikacji, bądź spółki nią zarządzającą, nie Twoje życie 🙂 ) to koszt rzędu $300 czy $400 dolarów.

Aware
(+ bezpłatna subskrypcja na całe życie)

Aware jest kolejną aplikacją tego rodzaju. Mniej popularną, ale też lepiej ocenianą w Google Play czy iTunes. A ponadto nieco mniej kosztowną. Subskrypcja lifetime kosztuje tutaj $75.

I te $74.99 mam dzisiaj dla Ciebie. Przechodząc od razu do meritum, bo nie wiem jak długo kod będzie aktywny, jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich medytacji i funkcjonalności Aware, nie na miesiąc czy rok, ale faktycznie na zawsze (z zastrzeżeniem, że ustaliliśmy już co to dokładnie oznacza), możesz skorzytać z tego kodu:

ATWDVF-74N1VC-5E99YW

Jak to zrobić ?

Dość intuicynie:

 1. Przejdź na stronę  www.awaremeditationapp.com/redeem
 2. Wprowadź swoje imię i email (ten sam, z którego korzystasz w Aware. Jeśli nie masz konta, trzeba je założyć wcześniej).
 3. Użyj powyższego kodu.
 4. Voila. Ciesz się dostępem i chwilami dla siebie. 

Daj znać w komentarzu czy kod działa!


Tags

aplikacje, medytacja


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
 • Dziękuję, u mnie wszystko działa. Po instalacji i zalogowaniu się mam informację o byciu użytkownikiem Premium.

  Pozdrawiam!

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

  >