Monday Speedlinking 3/2013

W pierwszym tygodniu 2013 zadałem publicznie pytanie, czy chcielibyście otrzymywać syntezę najlepszych artykułów z takich tematów jak budowanie wizerunku w social mediach czy personal development i coaching w poniedziałki, prosto na swoją skrzynkę mailową.

W drugim tygodniu 2013 odpowiedzieliście, że owszem i zapisaliście się na listę mailingową Monday Speedlinking.

Czas płynie nieubłaganie, nadszedł trzeci tydzień 2013, więc oto przed Wami – (werble) – podsumowanie Monday Speedlinking wydanie 3/2013.

W tym numerze znalazły się m.in. takie artykuły:

 Promowanie stron na Facebooku

Facebook oferował dotąd możliwość płatnego promowania postów na fanpejdżach. Teraz administratorzy mogą kłaść większy nacisk na promowanie całych stron.

 
 Infografika o infografikach

Infografiki są znane i lubiane. Ale, co najważniejsze, również podawane dalej. Zobacz na jakie trendy wskazuje ich coraz większa popularność.

 
 Dlaczego naprawdę musisz być na Google+

Sieć Google+ dotąd świeciła pustkami, ale taki stan rzeczy nie potrwa już długo. Dlatego teraz jest moment, aby zacząć działać.

 
 Jak zawojować społeczności

Jeśli wydaje Ci się, że trudno Ci będzie konkurować z dużymi markami na Facebooku, Twitterze czy LinkedIn to… jesteś w błędzie. Zobacz co na ten temat mają do powiedzenia Robert Scoble i Mitch Joel.

 
 5 najskuteczniejszych strategii promowania postów na Facebooku

“Jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów” to fraza znajdujaca szczególne zastosowanie w ogranieczniach jakie narzuca nam Sieć. Amy Portfield pokazuje jak je wykorzystać.

Jeśli chcecie dołączyć do grona subskrybentów naszej listy mailingowej – możecie zapisać się tutaj:

Do zobaczenia w kolejny poniedziałek!

2 Comments

Edyta Ch. January 15, 2013 Reply

Wczoraj otrzymałam Speedlinking i ku mojemu zaskoczeniu, nie jest to kolejny newsletter przekazywany przez firmy usługowe, nie jest to również spam. Był to zbiór fantastycznych artykułów, które zdecydowanie należy przeczytać! W pracy zaznaczyłam artykuły interesujące mnie i dzięki temu doznałam delikatnego “olśnienia” w domu, czytając spokojnie artykuł poświęcony noworocznym postanowieniom. Pokazał mi mój poprzedni rok przez pryzmat zmian, dzięki czemu już dziś mam nowe pomysły na ten rok. Speedlinking polecam osobom zainteresowanym nie tylko rozwojem osobistym, ale które zainteresowane są odkrywaniem siebie. Już wiem, że Speedlinking będzie oczekiwanym e-mailem przeze mnie w każdy poniedziałek!

Leave a Reply