January 7

Monday Speedlinking – chcecie?

0  comments

Na swoim trenerskim blogu siadlak.com rzuciłem pomysł dotyczący krótkiej, bardzo zwięzłej idei Monday Speedlinking, którą zapożyczyłem ze swojej działalności w społecznościach wolnego oprogramowania przed wielu laty.

Pomysł jest uproszczony do niezbędnego minimum. Czas jest jedyną rzeczą w życiu, której nie możemy dostać w życiu na kredyt. Czytam bardzo dużo, ale oprócz książek, sporą częścią mojej codziennej lektury są wyselekcjonowane i przesiewane przeze mnie blogi i serwisy traktujące m.in. o rozwoju osobistym, który jest meritum tego blogu.

Umieściłem w tym wpisie również ankietę tak/nie, w której możecie wypowiedzieć się czy taka koncepcja 5 najlepszych, w mojej opinii, artykułów z minionego tygodnia jest dla Was atrakcyjna i chcielibyście dostawać krótkiego, zwięzłego maila z tym co warto przeczytać i czym się zainspirować w kolejnym tygodniu.

Jeśli chcecie się od razu zapisać – formularz jest już gotowy:

[revue_subscribe]

P.S.

Strona siadlak.com jest cały czas w fazie przebudowy, stąd ogromny napis “Under Construction” u góry strony. Ale nie ma się czego bać – mimo robót na wysokościach nic Wam na głowy nie spadnie – obiecuję 🙂


Tags

czas, doskonalenie, efekty, energia, koncepcje, nauka, rozwój, technologie


You may also like

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Zapiski Rodzicielskie

Zapiski Rodzicielskie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Use this Bottom Section to Promote Your Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim 

>