December 8

6 comments

Zostałem pierwszym w Polsce ECC!

Dziś będzie krótko, ale za to treściwie.

Nie wychylałem się wcześniej, bo nie wiedziałem czy na pewno uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik przed końcem roku, ale tak – udało się i spieszę poinformować:

Zostałem pierwszym w Polsce Certyfikowanym Konsultantem Evernote.

Ludwik C. Siadlak Evernote Consultant
Źródło: https://evernote.com/certified-consultants/

Co to oznacza dla Was?

Przede wszystkim trochę pozytywnych zmian w przestrzeni tego bloga.

Po pierwsze pojawi się tutaj cykl tekstów o tym jak najlepiej wykorzystać Evernote w praktyce.
Po drugie, jeszcze przed Świętami rozpocznę publikację cyklu webinarów n/t Evernote.
Po trzecie, pojawiać się będzie tutaj trochę gości – ludzi znanych ze świetnego zarządzania swoją osobistą przestrzenią efektywności: od naszych rodzimych – Bartka Popiela (który publikował już gościnny post na tym blogu… wow, to było już 7 lat temu!) czy Macieja Aniserowicza, którego świetną prezentację Getting More Done z pewnością już widzieliście) albo Michała Śliwińskiego, twórcę Nozbe, aż po innych gości, którzy wyciskają z życia maksymalnie dużo między innymi właśnie dzięki takim narzędziom jak Evernote. (Full disclosure: nie wszyscy goście jeszcze wiedzą, że będą gośćmi, ale już moja w tym głowa, żeby ich tutaj dla Was ściągnąć 🙂 )
Po czwarte, zrobię wreszcie porządek z tym blogiem, może go trochę przebuduję, aby nawigacja po nim była łatwiejsza i abyście mogli szybciej docierać do najbardziej interesujących Was treści.

Co z OneNote?

Będąc tak blisko technologii Microsoftu, naturalnie pojawia się pytanie o OneNote, jako głównego konkurenta Evernote. Nie martwcie się – będzie i o OneNote. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje osobiste preferencje były odpowiednio podkreślone, a porównania możliwie obiektywne. Poza tym – sam korzystam z obydwu narzędzi, więc gdyby tylko jedno było realnie użyteczne takie porównania nie miałyby sensu. Jestem pewien, że każdy znajdzie tutaj dla siebie smakowity kąsek merytorycznej wiedzy.

Kiedy ruszamy?

Ponieważ chcę wystartować jeszcze przed Świętami, ale wkrótce znów będę zabunkrowany w jednej z baz amerykańskich sił powietrznych z dość mocno ograniczonymi możliwościami komunikacyjnymi – tutaj jest prosty formularz, jeśli chesz otrzymać informacje o nowych treściach, webinarach i zaproszonych Gościach (jak się wreszcie dowiedzą, że są Gośćmi!)

Zapisz się na listę EVERNOTE
Zasady są proste:

  • Zero spamu
  • Tylko treści związane z Evernote
  • Możesz się wypisać kiedy chesz

Będzie się działo!!! 🙂


Tags

audio, czas, doskonalenie, efekty, evernote, rozwiązania, szybkość, technologie


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

    Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

    >