May 22

0 comments

Wywiad u Dominika Juszczyka – Dynamika Talentów w Praktyce

Dominik Juszczyk jest człowiekiem, który dość mocno (i bardzo pozytywnie!) namieszał w moim życiu. Pokazał mi czym jest test Strengths Finder i słownik talentów. Od momentu kiedy przeszedłem przez proces poznawania i zrozumienia swoich talentów inaczej patrzę na swoje działania i decyzje które podejmuję.

Któregoś razu Dominik pojawił się w Warszawie, przyjechał do mnie i nagrał naszą rozmowę, którą później opublikował w ramach swojego podcastu – Z pasją o mocnych stronach.

O naszej rozmowie, na swoim blogu napisał tak:

Nasze działanie nie wynika z działania pojedynczych talentów. Talenty na wzajem na siebie oddziałują, wzmacniają się, osłabiają. Nazywamy to dynamiką talentów. Świetnie jest to móc obserwować w praktyce. Dzięki Ludwikowi C. Siadlakowi możecie usłyszeć to sami. Rozmawiając z Ludwikiem to tym co robi w życiu, o jego drodze do tego miejsca, wymieniając się myślami i spostrzeżeniami, przechodzimy po jego dominujących talentach. Usiedliśmy z Ludwikiem w jego mieszkaniu i po prostu zaczęliśmy rozmawiać. Dla mnie to była jedna z tych rozmów, kiedy zapominam o czasie. A to jest zapis tej rozmowy. Zapraszam!

Całej rozmowy mozesz posłuchać tutaj, lub w swoim Spotify:

Tematy, które pruszaliśmy:

 


Tags

doskonalenie, efekty, jakość życia, komunikacja, koncentracja, książki, medytacja, motywacja, relacje, rozmowy, rozwój


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

>