Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Life Hacking Podcast

Life Hacking Podcast, czyli audycja dla freelancerów, przedsiębiorców, prawników, polityków i płatnych zabójców – słowem każdego, kto potrzebuje skutecznych narzędzi do osiągania swoich celów.

W tym podkaście omawiam – sprawdzone na własnej skórze – metody, techniki, sposoby i tricki wywierania wpływu i komunikacji. Tak z otaczającym nas światem, jak i ze zobą samym, bo przecież na tym właśnie polega life hacking.

Wszystkie odcinki znajdują się poniżej, a zapasowo również na stronie podcastu: spreaker.com/show/life-hacking-podcast

 

Gdzie słuchać?

Wszystkie odcinki Life Hacking Podcast są dostępne we wszystkich katalogach podcastów, jakie znam. Jeśli któryś ominąłem – daj mi znać, z chęcią go dodam. Najprościej będzie jednak jeśli użyjesz domyślnej aplikacji Podcasts w swoim iPhone albo ulubionej aplikacji do słuchania podcastów na swoim Androidzie i dodasz go do subskrybowanych. Wystarczy że wpiszesz Life Hacking Podcast, a Twoja aplikacja na pewno go znajdzie:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

Wszystkie odcinki Life Hacking Podcast

Poniżej znajduje się lista wszystkich odcinków podcastu, jeśli masz ochotę słuchać ich w przeglądarce.

Jeśli chcesz zasubskrybować podcast, to tak jak pisałem wyżej – po prostu wpisz w swojej ulubionej aplikacji Life Hacking Podcast – na pewno sobie poradzi! (a jeśli nie – pomyśl nad zmianą aplikacji 😉 )

Chcesz zostawić komentarz do całości lub skomentować odcinek?

Pamiętaj, że ten podcast jest dla Ciebie, więc to od Twojego feedbacku zależy jego kształt i kierunek – dlatego czytam i odpowiadam na wszystkie maile moich Słuchaczy.

[contact-form-7 id=”5″ title=”Contact form 1″]

>