May 15

0 comments

#013 – Life Hacking Podcast – Wywieranie wpływu vs Manipulacja – czujesz różnicę?

Dzisiaj odcinek bezpośrednio sprowokowany przez jednego ze Słuchaczy podcastu – tym razem przez znanego Ci już Mirka Burnejko. Kilka dni temu, pod #011 odcinkiem podcastu, na moim fanpage’u rzeczony Mirek zostawił taki komentarz:

Żarty żartami, ale ponieważ zapowiedziałem tutaj cykl odcinków o tym w jaki sposób skutecznie wywierać wpływ na innych, bardzo ważne jest dla mnie, abyśmy dobrze rozumieli o czym będziemy, a o czym nie będziemy rozmawiać. Jaka jest różnica między wywieraniem wpływu a manipulacją.  O tym jest dzisiejszy odcinek, posłuchaj:

Osoby, książki i odnośniki wymienione w dzisiejszym odcinku:

Jak słuchać podcastu?

Możesz wysłuchać pojedynczego odcinka powyżej. Możesz również przejrzeć listę wszystkich odcinków od początku istnienia tego podcastu lub – najlepiej – zasubskrybować go w swojej ulubionej aplikacji – Life Hacking Podcast jest dostępny w serwisach iTunes, Stitcher, OverCast, PocketCasts i innych:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie – zapraszam. Jeśli chcesz, aby ten podcast dotarł również do Twoich znajomych – oceń go proszę w aplikacji, w której go słuchasz. W ten sposób inni użytkownicy również dostrzegą jego wartość. Dziękuję!


Tags

doskonalenie, efekty, koncepcje, książki, motywacja, rozwiązania, rozwój


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

>