#018 – Life Hacking Podcast – Sprawdzian z Samooceny, czyli kogo widzisz w lustrze?

Niezależnie od tego jak często spoglądamy w lustro, nasze odbicie zawsze tam jest. Jeśli przyjęliśmy, że warto otaczać się pozytywnymi i inspirującymi ludźmi, to jak jest z tym człowiekiem, który jest z nami stale i niezmiennie? Czy zdarza Ci się przyglądać mu się krytycznie? Czy potrafisz ocenić czy to jest człowiek, którego obecność napawa Cię radością i dobrym samopoczuciem czy może raczej nie bardzo za nim przepadasz? Jak to ocenić? Jak to zmienić?

O tym wszystkim jest dzisiejszy odcinek, posłuchaj:

Osoby, książki i odnośniki wymienione w dzisiejszym odcinku:

Warci obserwowania blogerzy/vlogerzy techniczni, którzy poza technikaliami zajmują się umiejętnościami miękkimi. Jest ich wielu, ci trzej muszkieterowie przyszli mi do głowy jako pierwsi z brzegu:

 

Jak słuchać podcastu?

Możesz wysłuchać pojedynczego odcinka powyżej. Możesz również przejrzeć listę wszystkich odcinków od początku istnienia tego podcastu lub – najlepiej – zasubskrybować go w swojej ulubionej aplikacji – Life Hacking Podcast jest dostępny w serwisach iTunes, Stitcher, OverCast, PocketCasts i innych:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie – zapraszam. Jeśli chcesz, aby ten podcast dotarł również do Twoich znajomych – oceń go proszę w aplikacji, w której go słuchasz. W ten sposób inni użytkownicy również dostrzegą jego wartość. Dziękuję!

Leave a Reply