Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Przekaz

Logotyp podcastu Przekaz
Logotyp podcastu Przekaz

Któregoś razu napisał do mnie pewien vloger, bloger i podcaster, że chciałby, abyśmy wspólnie zrobili coś nowego. I nie żaden wywiad (te znajdziesz na osobnej stronie), tylko abyśmy spotkali się co jakiś czas i pogadali.

Przy mikrofonach.

Bo mimo totalnie różnych ścieżek i życiowych doświadczeń, mamy pewne punkty styku i przeplotu.

Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy i w ten oto sposób powstał Przekaz. Jak mówi jego opis na stronie podcastu:

Dwaj twórcy z dwóch różnych światów. Z dwiema różnymi ścieżkami, które jednak w jakiś sposób się przeplatały. Obaj uważni obserwatorzy, zainteresowani komunikacją i poprawianiem swojego życia.

Wystartowaliśmy ze wspólnym podcastem, aby się spotkać i pogadać. Bez ram, planu i konkretnej struktury. To jest przekaz.

Rozmawiają: Ludwik C. Siadlak (www.personaldevelopment.pl) i Jerzy Rajkow-Krzywicki (www.jerzy.tv).

W całej tej produkcji Jerzy zajmuje się pełnym backgroundem technicznym – od umówienia naszego spotkania, przez obróbkę i montaż dźwięku, aż po publikację – tak, aby podcast był dostępny na wszystkich możliwych platformach i aby można było subskrybować go za pomocą dowolnej aplikacji.

Zapraszam:

[spreaker type=player resource=”show_id=2885877″ theme=”light” autoplay=”false” playlist=”show” cover=”https://d1bm3dmew779uf.cloudfront.net/cover/62e41a6e2a52a7e0b0780907041b86de.jpg” width=”100%” height=”600px”]

Skąd nazwa?

Pamiętasz takie dawne, dawne nagranie konsultanta operatora telekomunikacyjnego Netia i klienta, który zamiast używać telefonu korzysta z przekazu myśli?
No to to to 🙂 Nie ma ładu, nie ma składu, nie ma określonej tematyki ani struktury, a jednak jest wartość. Tam zupełnie rozrywkowa, u nas – mam nadzieję – w pełni merytoryczna.
Jeśli chcesz odsłuchać oryginału, który Jerzy pięknie zamknął w jinglu – tutaj, z prawie milionem odłuchań 🙂

>