Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Master Communicator

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Advanced Training Solutions - Szkoła Trenerów
Master Communicator to cykl szkoleń, które dotyczą wszystkich obszarów związanych z szeroko rozumianą komunikacją interpersonalną, rozwojem kompetencji miękkich oraz tzw. komunikacją marketingową – od szkoleń z negocjacji, przez sprzedażowe, budowanie marki, zarządzanie sobą w czasie, organizację wydarzeń specjalnych czy konferencji prasowych, po wystąpienia publiczne, public relations i komunikację z mediami. Dla maksymalizacji efektów pracujemy z zastosowaniem autorskiej metody Mixed Communication Arts (MCA).

[dropcap]W[/dropcap]szystkie te obszary są ważne zarówno w zawodowej, jak i osobistej sferze życia każdego z nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Podobnie, jak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że sztuka kompromisu to nie to samo, co sztuka negocjacji, że public relations to coś innego niż manipulacja, a programowanie neurolingwistyczne nie stanowi panaceum na wszystkie bolączki związane z komunikowaniem się.

Na naszych szkoleniach uczymy komunikować się, negocjować, organizować własny czas, etc. Jesteśmy praktykami zdecydowanymi wspólnie pracować nad rozwojem kompetencji Uczestników naszych szkoleń.  Teoria jest w książkach i w serwisach internetowych – nie negujemy jej wartości, ale przekładamy ją na praktyczne umiejętności. Przecież o to chodzi, prawda?

Jeśli naprawdę chcesz zmiany w swoim życiu – potrzebujesz praktycznych umiejętności. Nasze szkolenia będą idealnie pasowały do tych oczekiwań. Jeśli jednak zależy Ci wyłącznie na uzyskaniu certyfikatu i możliwości dopisania kolejnego szkolenia do CV – bez dokonywania zmiany, bez wysiłku, bez intensywnej pracy i zaangażowania – szukaj dalej. My pracujemy z tymi, którzy naprawdę chcą wziąć życie w swoje ręce i zmienić je na lepsze.[/vc_column_text][thb_notification type=”warning”]Ta strona jest właśnie zmieniana, zapisz się na newsletter, aby być poinformowanym, kiedy pojawi się tutaj kompletna oferta moich szkoleń.
Kliknij tutaj. [/thb_notification][vc_column_text]Masz pytania dotyczące naszych szkoleń? Potrzebujesz szkolenia uszytego specjalnie na miarę swojej firmy? Zobacz dla jakich klientów przygotowywałem takie rozwiązania, a potem skontaktuj się z nami – porozmawiamy o rezultatach.

[thb_button link=”http://personaldevelopment.pl/kontakt/” style=”” rounded=”” color=”accent” icon=”” size=”medium” animation=”” ]Zapraszam »[/thb_button]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

>