VLOG #220: Jak szybko ATAKUJESZ INNYCH?

Witaj! To jest moje Trenerskie Życie w Obrazkach, czyli codzienny vlog o skutecznej komunikacji, poprawianiu swoich umiejętności interpersonalnych i praktycznych scenariuszach przejmowania władzy nad światem, który możesz zasubsykrybować tutaj: Trenerskie Życie w Obrazkach

Jeśli nie widzisz video powyżej, oryginalne nagranie, trwające 6:47, znajduje się na moim kanale YouTube pod tym linkiem.

Dodatkowo, jeśli preferujesz wersję audio, ten vlog jest publikowany jako podcast Trenerskie Życie w Słuchawkach i możesz go zasubskrybować tutaj.

Wracając do video, w momencie publikacji ten odcinek miał 13 łapek w górę i 90 wyświetleń.

Ten vlog nagrywam po to, aby dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami, refleksjami i pomysłami – jeśli masz coś do dodania – zostaw komentarz poniżej i porozmawiajmy 🙂

2 Comments

Rafał Morawiec February 22, 2018 Reply

Niestety sporo osób ma z tym problem (z atakowaniem bez przyczyny) 🙁

PS
"Masz ochotę na herbatę?":
– Nie
– Tak
– Nie wiem
– Może
– To zależy
– A jaką?

😉

Mateusz Zbylut February 22, 2018 Reply

Mówiłeś ostatnio o sposobie na stres, wyobrażanie sobie, że robi się coś setny raz. Dziś miałem egzamin na prawo jazdy i postanowiłem skorzystać. Wyobrażenie setnego podejścia do egzaminu wyglądało w moich myślach na tyle komicznie, że zacząłem się śmiać sam do siebie w poczekalni, ludzie patrzą :D, ale sposób dobry, prawo jazdy zdane za pierwszym razem bez stresu. Dziękuję!

Leave a Reply