October 5

Dreamhost – 200 GB powierzchni i 2 TB transferu miesięcznie.

3  comments

Voucher promocyjny : AHSPL79

Z voucherem promocyjnym dreamhost udziela 79-dolarowej zniżki na hosting! Nie zależnie od wybranego planu i sposobu rozliczania się.

Voucher: AHSPL79

Użycie tego vouchera gwarantuje największą zniżkę na hosting.Dreamhost jest jedną z największych, a z pewnościa najlepszych firm hostingowych na świecie. Obecnie posiadają kilkadziesiąt serwerów zlokalizowanych w USA. Firma jest potentatem wynku hostingowego nie tylko z racji poziomu świadczonych usług hostingowych, ale dostosowywania się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Rozbudowana pomoc techniczna (świadczona przy każdym planie hostingowym) pozwala na rozwiązanie problemu nawet w 1,5 minuty (!).

Plan “Crazy Domain Insane”

We wrześniu tego roku firma obchodziła 9 urodziny. Z tej okazji zwiększone zostały parametry kont, nawet dziesięciokrotnie.

 • Powierzchnia: 20GB 200 GB
 • Transfer: 1TB 2 TB
 • Domeny: nielimitowane
 • Subdomeny: nielimitowane
 • Bazy danych MySQL: nielimitowane
 • Obsługa języków: PHP5, PERL, Ruby
 • Konta e-mail: 600 3.000
 • Dostęp do IMAP
 • Pełny dostęp do Shella
 • Użytkownicy Shell/FTP: 75
 • Własny serwer sieci Jabber
 • Darmowa domena com/net/org!
 • Dostęp do anonimowego serwera FTP
 • Listy dyskusyjne
 • Komplet preinstalowanych aplikacji:

Tak, konto posiada 200 GB przestrzeni dyskowej. I również nie jest pomyłką informacja o 2 TB miesięcznego transferu. To jednak nie wszystko. Przestrzeń i transfer nie są stałe. One… rosną! Co tydzień, już po 7 dniach od zakupienia hostingu powierzchnia rośnie o 160MB 1 GB! Transfer rośnie o 1 GB 16 GB! Co tydzień!

Uwaga: W tej chwili trwają beta testy nowej usługi dreamhost: File Forever. Do czasu ukończenia testów, każdy użytkownik (również nowozarejestrowany) ma możliwość umieszczenia swoich plików na serwerze, a dreamhost zobowiązuje się przetrzymywać je tam na zawsze!

Ile to kosztuje?

Wg informacji na stronach dreamhost.com serwer w wersji podstawowej (czyli tej, wymienionej powyżej: 200GB powierzchni + 2 TB transferu: “Crazy Domain Insane“) kosztuje 119.40 USD. Dużo? Nie. Ale za dużo – tak. 🙂

Dlatego udostępniliśmy vouchery promocyjne. Korzystając z kodu promocyjnego oferowanego przez Advanced Hosting Solutions Polska dreamhost obniża cenę dowolnego plau hostingowego o 230 zł! Jest to maksymalna zniżka jaką mogą otrzymać partnerzy dreamhost. Firma mieści się w USA, więc zniżka jest przyznawana wg. aktualnej ceny dolara amerykańskiego. Podsumowując:

$119.40 – $79 = $44.40 (rocznie!)

Jak to działa?

Uzyskanie zniżki sprowadza się do przejścia na stronę dreamhost.com, wybrania planu hostingowego, oraz (co najważniejsze) podaniu kodu promocyjnego AHSPL79.

AHSPL79

Skopiuj i wklej:

Płatności dokonuje się przelewem, lub kartą kredytową (np. AlleKartą lub dowolną inną). Wybranie tego sposobu płatności spowoduje aktywację hostingu natychmiast po zakończeniu transakcji.
Uwaga: Transakcje kartą kredytową są księgowane jako transakcje bezgotówkowe, a co za tym idzie, niemal wszystkie banki nie pobierają prowizji za taki przelew.

Co dalej?

Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się prawdopodobnie najlepszym hostingiem na świecie.

Informacja :

Advanced Hosting Solutions nie jest prawnie związane z firmą dreamhost. Jesteśmy partnerem sieci, na ogólnodostępnych warunkach. Naszą misją jest umożliwienie rozwoju w dziedzinie technologii internernetowej młodym ludziom z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Strona ta ma na celu jedynie promocję, a nie zarobek.

Z poważaniem,
Grupa AHS.pl


[tags]hosting, dreamhost, promo[/tags]


Tags


You may also like

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Budowanie więzi: Wspólne przeżywanie emocji

Zapiski Rodzicielskie

Zapiski Rodzicielskie
 • Porażka….

  Z cyklu “Nieznany przesyła wiadomość”.

  Po kwadransie rozmowy na temat hostingu w dreamhost.com:

  [21:09:29] 70*2@gg: a pakietowanie z ssh jest tam dozwolone?
  [21:10:53] ludwikc: nie rozumiem?
  [21:11:05] 70*2@gg: mozna dosowac?…

 • W dreamhoście zmieniła się nieco kwestia płatności – w tej chwili działa platnośc przez Google checkout płatność przelewem oraz czekiem, ale kto w Polsce używa czeków 😉

  [usunieta reklama]
  Polscy hosterzy będą się musieli zdrowo napiąć…

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Use this Bottom Section to Promote Your Offer

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim 

  >