Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Podstawy skutecznej motywacji

Wyzwanie – Co chcesz/potrzebujesz/musisz osiągnąć?

  • Chesz zacząć wreszcie skutecznie realizować swoje cele, przestając odkładać wszystko zawsze na “jutro”, albo na “za chwilę”?
  • Potrzebujesz więcej czasu dla siebie, ale praca wydaje się nie dawać Ci wystarczającej satysfakcji?
  • Masz wrażenie, że po prostu stać Cię na więcej?

 

Brak Ci motywacji. To chyba logiczne – inaczej nie byłoby Cię tutaj, na tej stronie. Swoją drogą, to interesujące, że masz motywację do tego, żeby nauczyć się jak motywować siebie i innych, a nie masz motywacji do tego, żeby zrobić to co jest konieczne do zrobienia. Ale OK – nie ma sprawy – na szkoleniu zrozumiesz dokładnie czemu tak się dzieje.  🙂

 

Z motywacją jest trochę jak z myciem zębów. Najpierw trzeba nauczyć się jak to robić, żeby dotrzeć do każdego zakątka i pozbyć się wszystkich bakterii. Ale potem trzeba to robić na codzień! Jednorazowe umycie zębów nie przyniesie żadnych długofalowych rezultatów!

 

Motywacja jest też jak seks. Trzeba się jej nauczyć, ale też ją urozmaicać, żeby nie popaść w rutynę. Bo, owszem, będzie “działać”. Ale co z tego, skoro dostarczy tylko minimum przyjemności?

 

Rozwiązanie – Jak to osiągniesz?

 

Podczas szkolenia Motivation 101 (ABC Motywowania) nabędziesz, przećwiczysz i nabierzesz pewności w wykorzystywaniu realnych umiejętności motywacyjnych. Dowiesz się jak:

  • Opracować plan rozwoju
  • Wizualizować cele
  • Rozpoznawać “wąskie gardła”
  • Rozszerzać strefę komfortu i wypracowywać własne, najskuteczniejsze modele pracy

Czego potrzebujesz aby w pełni wykorzystać czas szkolenia?

Podstawowej wiedzy na temat kognitywistyk i psychologii społecznej oraz praktycznego doświadczenia przywódcy – takiego jak koordynowanie projektu czy zarządza nie zespołem. Jeśli chcesz wcześniej uzupełnić swoją wiedzę o teoretyczne przykłady realnego zastosowania niektórych technik i metod, które nauczysz się prektycznie wykorzystywać w trakcie szkolenia, sięgnij po te pozycje, które opisywałem wcześniej na blogu.

>