Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Executive Coaching

Bycie prezesem, liderem, szefem, właścicielem firmy to zadanie nie tylko wymagające wiedzy, kompetencji, doświadczenia, ale czasem też stalowych nerwów. To szereg zadań pochłaniających czas i energię, a tym samym mających wpływ na całość życia – jego jakość w głównych obszarach, jakimi są: praca zawodowa (spełnienie zawodowe), bezpieczeństwo finansowe, sfera osobista (w tym relacje rodzinne, życie intymne, przyjaźń), zdrowie (w tym poziom energii). Funkcjonowanie w wewnętrznej harmonii jest niezwykle ważne – przekłada się na poczucie sukcesu, własnej wartości, zachowanie pasji, zdrowie fizyczne i psychiczne, dobre relacje. Advanced Training Solutions - Ludwik C. Siadlak Cartoon

Nasi Klienci wybierają Executive Coaching z wielu zawodowych i osobistych powodów rozwoju. Pomaga on znaleźć balans między życiem zawodowym i osobistym, poprawić swoje relacje w pracy, przygotować się do ważnej zmiany życiowej, lepiej radzić sobie z wyzwaniami i stresem, jak również znacznie zwiększyć efektywność. Krótko mówiąc – poprawia jakość życia.

Executive Coaching obejmuje zazwyczaj kwestie związane z karierą na poziomie indywidualnym. Pozwala patrzeć na wiele spraw z różnych, czasem nieznanych perspektyw, poprawia kreatywność, wyostrza obrazy, wspiera w podejmowaniu decyzji. Wszystko to istotnie przekłada się na zwiększenie efektywności i pewności siebie. Pomożemy Ci na nowo spojrzeć na bogactwa istniejących w Tobie zasobów i wyprodukować niezwykłe efekty.

Coach nie jest po to, żeby prowadzić za rękę. Jest towarzyszem, który daje Ci wiele inspiracji do pogłębiania wiedzy o sobie samym, o wyzwaniach i celach, które realizujesz. Staniesz się świadomy, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Zrozumiesz, jak wzory myślenia i zachowania, ale też założenia, modele mentalne i zakorzenione sposoby patrzenia na świat, wpływają na Twoje życie i na postępy. Od czego zacząć?  Co zrobić, żeby zobaczyć nowe możliwości, które się przed Tobą otwierają? Zacznijmy od wspólnego spotkania i rozmowy.

[thb_button link=”http://personaldevelopment.pl/kontakt/” style=”” rounded=”” color=”accent” icon=”” size=”small” animation=”” ]Zapraszam[/thb_button]
>