January 8

1 comments

Prostota, umiar, elegancja

Dziś zamiast treści okołorozwojowej, przy niedzieli kończącej przedłużony weekend – ogłoszenie parafialne.

Pomysł na siadlak.com – aby była to moja główna strona, z całą ofertą szkoleń, coachingów i zaledwie dodatkiem w postaci bloga – nie przejdzie.

W tym roku chcę skoncentrować się na dzieleniu się swoimi doświadczeniami i wiedzą z szerszą publicznością niż małe grupy zamknięte w murach sal szkoleniowych. Słowem – z Tobą.

Dlatego przebudowuję platformę, na której będę publikował wszystkie treści. Od układu postów, przez fonty i grafiki, aż po oczyszczenie wszystkich nieaktywych linków.

Kierunek: optimum

Chcę znaleźć złoty środek między zminimalizowaniem wszelkich dystraktów, a atrakcyjnym dla oka i czytelnym układem treści. Pierwsze kroki w tym kierunku już podjąłem. Publikowane teksty wyglądają inaczej i powinny być o wiele czytelniejsze na urządzeniach mobilnych, z których korzysta 48% Czytelników tego bloga.

Stąd – przy tej powolnej niedzieli – moja prośba do Ciebie: mając na uwadze, że dookoła porozstawiane są jeszcze blogowe rusztowania, nie wszystkie strony są już przepisane – rozejrzyj się po stronie głównej siadlak.com, napisz komentarz lub wyślij mi maila z Twoimi odczuciami na temat obranego kierunku.

Co zmienić, co poprawić, co podkreślić, co uwypuklić, z czego zrezygnować.

To miejsce tworzę bardziej dla Ciebie, niż dla siebie – i choć myślę, że na pewnej płaszczyźnie myślimy podobnie, to bardzo zależy mi na Twojej – właśnie Twojej – opinii.

Dziękuję.

(Poważnie – bardzo.)


Tags

efekty, technologie


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

    Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

    >