Boost Your Skills. Join 20,000+ Subscribers.

Download our free guide!

Współpraca

Coaching

Jeśli interesuje Cię stricte coachingowa współpraca ze mną – przejdź na stronę coaching.siadlak.com gdzie dowiesz się jak możemy ją rozpocząć. Moje honoraria coachingowe są stałe, niezależne od klienta i tematu i rozpoczynają się od pięciuset złotych za godzinę, przy czym pierwsze spotkanie na którym ustalamy gameplan jest oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.

Decyzję o współpracy podejmujemy właśnie podczas takiego spotkania, kiedy obopólnie stwierdzimy, że z moją pomocą jesteś w stanie osiągnąć swoje cele w wyznaczonym czasie i zasobach (czasowych, emocjonalnych, finansowych, etc). Program coachingowy ze mną to nie wakacje, tylko praca nad sobą, która przynosi długofalowe rezultaty.
Ale bez pracy nie ma kołaczy.

Skontaktuj się ze mną.

Public Relations  (kampanie)

Blog siadlak.com to miejsce dla ludzi, dla których ważny jest ich rozwój, pasje, kultura i sztuka. Każdy z tych tematów ma swoją kategorię na tym blogu i swoją społeczność.

Gdybyśmy chcieli przetłumaczyć public relations jeden do jeden to mówilibyśmy o relacjach z publicznością. Publicznością jest społeczność tego bloga. Relację z marką czy produktem buduje się na zaufaniu. Kampanie na blogach polegają na użyciu zaufania jakim społeczność darzy blogera aby pokazać prawdziwą jakość danego produktu czy marki.

Jeśli chcesz zorganizować taką z moją społecznością – skontaktuj się ze mną.

Recenzje (Konsumenci Sztuki)

Jeśli w Twoim teatrze, kinie lub galerii otwierasz nowe wydarzenie, masz w planach prasowy bądź przedpremierowy pokaz i chcesz zaprosić mnie i Igę – skontaktuj się ze mną. Oboje mamy nienormowany czas pracy i zawsze staramy się brać udział w takich wydarzeniach, dzięki którym nasi Czytelnicy mogą upewnić się, że chcą wybrać się na dany spektakl, film czy wystawę.

Skontaktuj się ze mną. *

 

* – Dane adresowe dla książek i innych przesyłek:

Ludwik C. Siadlak, Al. KEN 46, Skr.poczt. 69, 02-797 Warszawa

* – Dane adresowe dla zaproszeń:

Ludwik C. Siadlak, ul. Marszałkowska 85/127A, 00-683 Warszawa

 

>