May 23

0 comments

#016 – Life Hacking Podcast – Dystraktory (część 2) – jak często wynosisz śmieci?

Tytuł odcinka może być nieco mylący, bo często w swoich tekstach – a teraz również podcastach – odnoszę się do różnego rodzaju metafor. Ale nie, nie tym razem. Chodzi mi o wynoszenie śmieci. Papierków i butelek podczas sprzątania mieszkania. Czy chodzisz z każdym pojedynczym elementem do komory śmietnikowej w garażu czy piwnicy? Czy może używasz rozsądku i wynosisz wszystkie śmieci na raz, za jednym zamachem? I jak to w ogóle ma się do opisywanych ostatnio dystraktorów i ogólnej produktywności?

O tym wszystkim jest dzisiejszy odcinek, posłuchaj:

Osoby, książki i odnośniki wymienione w dzisiejszym odcinku:

Jak słuchać podcastu?

Możesz wysłuchać pojedynczego odcinka powyżej. Możesz również przejrzeć listę wszystkich odcinków od początku istnienia tego podcastu lub – najlepiej – zasubskrybować go w swojej ulubionej aplikacji – Life Hacking Podcast jest dostępny w serwisach iTunes, Stitcher, OverCast, PocketCasts i innych:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie – zapraszam. Jeśli chcesz, aby ten podcast dotarł również do Twoich znajomych – oceń go proszę w aplikacji, w której go słuchasz. W ten sposób inni użytkownicy również dostrzegą jego wartość. Dziękuję!


Tags

doskonalenie, efekty, koncepcje, książki, motywacja, rozwiązania, rozwój


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

>