September 21

0 comments

#VIPKawa, czyli nowa seria na vlogu

Oprócz tego bloga i Life Hacking Podcast, od dwóch miesięcy prowadzę codzienny vlog, zatytułowany Trenerskie Życie w Obrazkach, na którym dokumentuję różnego rodzaju przemyślenia o skutecznej komunikacji, poprawianiu swoich umiejętności interpersonalnych i praktycznych scenariuszach przejmowania władzy nad światem.

Wczoraj spotkałem się z Kamilem Brzezińskim (kamilbrzezinski.pl, odkuchni.tv, ewangelista.cloud), który prowadząc kanały YouTube od wielu lat, podzielił się ze mną odpowiedzią na pytanie: co mi daje vlogowanie?

To drugi raz, kiedy na moim vlogu pojawił się specjalny gość. Pierwszym był Alex Barszczewski, w tej samej kawiarni kilka tygodni wcześniej, ale o tym już też pisałem. Ponieważ moją ulubioną siecią kawiarni w Warszawie jest Green Caffe Nero i zawsze spotykamy się przy kawie, roboczo nazwałem tą serię Vlogerzy I Poranna Kawa, w skrócie #VIPKawa.

Zapraszam zatem do rozmowy z Kamilem o vlogowaniu, vlogerach i kreatywności:

Kamil Brzeziński: https://www.youtube.com/user/BrzezinskiKropkaMobi

Wspomniany youtuber Paweł Opydo: https://www.youtube.com/user/pawelopydo

P.S.

Początek poniższego vloga Kamila dokumentuje nasze spotkanie z drugiej strony. Na szczęście tytuł nie odnosi się do naszego spotkania, tylko właściwego clou dzisiejszego odcinka 🙂


Tags

jakość życia, motywacja, vlogoriginals, wizerunek


You may also like

Zapiski Rodzicielskie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

>